Kancelaria Podatkowa CONSEIL jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów licencji nr 28094/2008.  Łącząc posiadaną wiedzę, uprawnienia zawodowe i doświadczenie zapewniamy Klientom pełną obsługę ich działalności, tj. obsługę prawną, rachunkową i podatkową (w tym reprezentację procesową oraz reprezentację w toku postępowania podatkowego), obsługę spraw pracowniczych, a ponadto bieżący oraz strategiczny consulting prawno – podatkowy, zmierzający do prawidłowego „ułożenia” przedsiębiorstwa od strony prawnej oraz optymalizacji podatkowej działalności Klienta.

Naszym atutem jest rzetelność oraz terminowość wykonywanych zadań, a także umiejętność wyszukiwania nowatorskich rozwiązań problemów podatkowych w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za realizowane przez nas usługi. Prowadzona przez nas działalność jest objęta ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej zalecanym przez Ministra Finansów. Silna i stabilna pozycja na rynku jaką wypracowaliśmy sumienną i rzetelną pracą poparta jest licznymi, bardzo dobrymi referencjami.

obsługa

Obsługa księgowa

Klientom naszej firmy oferujemy kompleksowe wsparcie, proponujemy optymalne rozwiązania podatkowe i rachunkowe. Dążymy, aby nasze usługi były świadczone nie tylko profesjonalnie, ale również w sposób otwarty i przyjazny. Naszym Klientom gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo informacji.

nadzór

Nadzór doradców

Dedykowani do obsługi poszczególnych Klientów profesjonalni pracownicy naszej firmy mają doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń księgowo – podatkowych, dodatkowo w sposób ciągły podnoszą swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach oraz na bieżąco monitorują aktualne przepisy podatkowe.

Prowadzimy obsługę w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne dedykowane do wykorzystania w średnich i dużych działach księgowych czy komórkach kadrowo – płacowych firm. Rozbudowane programy finansowo – księgowe umożliwiają efektywne projektowanie własnej firmy przy użyciu udostępnionych Klientom narzędzi w postaci analiz, zestawień i porównań.